سئو سایت

سئو سایت ، یعنی آنچه که باعث میشود سایت شما ، در نتایج جستجوی موتورهای جستجو در صفحات ابتدایی قرار بگیرد. این کار ، بسته به هزینه ای که شما می خواهید برای سایتتان انجام دهید ، قابل انجام است. رتبه سایت شما بستگی به نوع محتوایی که استفاده می کنید( که تکراری است یعنی از سایت دیگری کپی شده است یا نه) می تواند در صفحات موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب کند.

به قول بیل گیتس “محتوا در سایت نقش شاه را دارد” . یعنی به کمک تولید محتوای مناسب شما می توانید در رتبه بندی موتورهای جستجو مثل گوگل در صفحات اول قرار بگیرید. در ضمن تولید محتوا یک جنبه کار است . بهینه سازی محتوا چه از لحاظ نگارشی و چه از لحاظ معنایی هم جنبه ی دیگر ماجراست.

سئو کلمه کلیدی چیست؟

بعد از تولید محتوای مناسب و ایندکس شدن محتوا توسط ربات های مربوط به موتور جستجو حال نوبت به انتخاب کلمات کلیدی میرسد.

کلمه کلیدی چیست ؟

در رقابت بین بالا آمدن در نتایج گوگل ، و یا موتورهای جستجوی دیگر آنچه که مهم است . این است که شما محتوای خود را با چه کلمه ای می خواهید بشناسانید. در این رقابت سایتی برنده است که بتواند بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کند.

انتخاب کلمه کلیدی چگونه است ؟

انتخاب کلمه ی کلیدی یکی از بخش های جذاب سئوی سایت است . این کار به صورت تخصصی انجام می شود . به این شکل است که بعد از مشخص شدن کلمه کلیدی بدنبال این می گردیم که آیا این کلمه کلیدی قابل سرمایه گذاری است ؟ و یا رقبا چقدر روی این کلمه کار کردند .همچنین اینکه این کلمه چقدر توسط کاربران جستجو می شود.

بعد از مشخص شدن این آیتم ها . به سراغ کار روی محتوای سایت و استفاده از آن کلمه کلیدی می رویم . به این صورت سایت شما را در صفحه اول موتورهای جستجو بالا بیارویم.

تعرفه سئو سایت

برخی از شرکت ها متاسفانه قبل از بررسی سایت شروع می کنند به درآوردن نرخ ، مشخص کردن رقم پرداختی مشتری . این کار قبل از بررسی سایت کاملا اشتباه است . ما در وب تور بعد از بررسی دقیق محتوای سایت شما و کلمات کلیدی درخواستی شما ، به شما اعلام خواهیم کرد که آیا با این محتوا شما می توانید جایگاهی در صفحات بالای موتور جستجو داشته باشید یا نه و آِیا نیاز به تولید محتوا دارید یا خیر.

و همچنین باید بررسی کنیم که سایت شما چگونه طراحی شده است و آیا از نظر طراحی صفحات و ظاهر و… مناسب است و آیا اصول بهینه سازی در آن رعایت شده ؟ برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید (سئو داخلی سایت).

بعد از بررسی محتوا و بخش فنی سایت ،کلمه کلیدی درخواستی شما آنالیز خواهد شد و بعد از یافتن ضریب سختی آن و میزان جستجوی آن توسط کاربران به شما اعلام خواهد شد که چقدر برای شما هزینه خواهد داشت.

ما فقط یک نرخ پایه به ازای هر کلمه کلیدی داریم که بعد از بررسی نسبت به ضریب سختی آن این نرخ پایه قابل تغییر است. نرخ پایه وب تور به ازای هر کلمه کلید ۴۵۰,۰۰۰ تومان است که بعد از بررسی دقیق سایت شما نرخ دقیق آن مشخص خواهد شد.